Iza Łęcka Iza Łęcka 18.07.2019 13:05
bohaterowiewestworld
806V

Westworld 3 ze świeżymi szczegółami. Nowe zdjęcie z planu

Już w sobotę na specjalnym panelu w ramach Comic-Conu w San Diego, odbędzie się promocja najnowszego sezonu serialu „Westworld”. 3 sezon, który obecnie jest promowany dołączeniem do obsady Leny Waithe, Vincenta Cassela oraz Aarona Paula, znanego z Breaking Bad, zapowiada się niezwykle interesująco. Znamy więcej szczegółów.

W najnowszych epizodach mrocznej odysei o sztucznej inteligencji stworzonej przez Jonathana Nolana oraz Lisę Joy, nie brakować będzie kilku odstępstw od fabuły z wcześniejszych sezonów. Jak podkreślają twórcy, tworzenie postaci wielowymiarowych, które w trakcie emisji serialu przeobrażają się, jest bardzo intrygujące.

"Zawsze chcieliśmy, aby każdy sezon znajdował nasze postacie w zupełnie innych okolicznościach. Z tak utalentowaną obsadą, oglądanie metamorfozy wszystkich tych postaci jest jednym z najlepszych elementów pracy."

Jak wiemy, historia w kolejnym sezonie nie będzie tylko osadzona w ramach parku rozrywki Sweetwater , a zyska kilka nowych lokacji, skupiając się wokół Dolores, która przeżyje swoisty „szok kulturowy”:

„Ten sezon jest o wiele mniej pogmatwany, a bazuje na doświadczeniach hostów, którzy w końcu poznają swoich twórców.”

Również nowy bohater Caleb, którego w tej roli zagra Aaron Paul odegra niemałą rolę w fabule. Będzie on robotnikiem z Los Angeles, który będzie miał duży wpływ na główną bohaterkę. Jak podkreśla Nolan:

„Bohater Aarona podważy wyobrażenia Dolores o naturze ludzkości. Jest on typem człowieka, który nie mógłby zawitać w Westworld.”

Premiera 3 sezonu „Westworld” nie została jak na razie potwierdzona, chociaż najprawdopodobniej odbędzie się w 2020 roku. Serial jest emitowany od 2016 roku przez HBO. Czujecie się zaintrygowani? Sprawdźcie jeszcze nowe zdjęcie z planu.

Zobacz także:

Źródło: https://ew.com/comic-con/2019/07/17/westworld-season-3-interview/

Tagi: hbo serial sezon 3 Westworld