Iza Łęcka Iza Łęcka 18.07.2019 09:52
walka z potworem monster hunter
1065V

Monster Hunter World z nieprawdopodobnym wynikiem sprzedaży. Twórcy świętują sukces nowymi prezentami do gry

Capcom świętuje kolejny wspaniały wynik Monster Hunter World. Gra sprzedaje się w zawrotnym tempie, co przed startem ostatniego dodatku Iceborn jest prognostykiem na jeszcze większy sukces.

Już 6 września na PlayStation 4, Xboxa One zawita ogromny, ostatni dodatek do Monster Hunter World – Monster Hunter World: Iceborne. Nowa przygoda w Szronistym Brzegu przepełniona wszelakimi wyzwaniami, niespodziankami oraz potworami to coś, co fani ubijania bestii lubią najbardziej. Japoński deweloper stworzył hit, co przekłada się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów.

Jak dumnie donosi Capcom, Monster Hunter World osiągnęła zawrotny wynik sprzedaży – 13 milionów sprzedanych kopii robi ogromne wrażenie. Jednocześnie ciągła sympatia graczy potwierdza jedno – japoński producent stworzył markę, która jest fenomenem na skalę światową.

Obserwując coraz większą sympatię do tego tytułu, realnym do osiągnięcia staje się wynik 15 milionów kopii.

Z tej okazji deweloperzy potwierdzili świętowanie, które nie ominie fanów ubijania ogromnych bestii. W grze pojawi się prezent dla graczy – otrzymamy darmową paczkę specjalnych przedmiotów. Podano listę dodatków, które będą do pobrania między 25 a 29 sierpnia:

  • Attack Jewel x1
  • Appreciation Ticket x13
  • Silver Egg x13
  • Gold Wyverian Print x3
  • Heavy Armor Sphere x3

Polecamy także:

Źródło: https://wccftech.com/monster-hunter-world-breaks-13-million-shipped-units-threshold/

Tagi: Capcom Monster Hunter World wyniki sprzedaży