Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 19:38
Dom z papieru Berlin
2368V

Dom z papieru 3 coraz bliżej. Berlin komentuje teorie fanów

Netflix potrafi podgrzać atmosferę przed swoimi najważniejszymi premierami. Streamingowy gigant postanowił wykorzystać koncepcje fanów i wysłał Berlina do skomentowania teorii. Sympatycy serialu stworzyli kilka ciekawych hipotez.

19 lipca odbędzie się premiera „Dom z papieru 3”, więc Netflix wytacza najmocniejsze działa. Ostrzegam już teraz przed spoilerami – jeśli nie oglądaliście pierwszych dwóch sezonów, to nie czytajcie dalej tej wiadomości i nie oglądajcie filmu!

Czy Berlin żyje? Na to pytanie fani „Domu z papieru” przez długi czas nie potrafili odpowiedzieć. Netflix postanowił szybko odkryć karty i w dniu rozpoczęcia prac nad trzecim sezonem pokazał zdjęcie, na którym pojawił się Pedro Alonso – aktor wciela się właśnie w charyzmatyczną postać.

Ta sytuacja zrodziła kolejne pytania – jak Berlin przeżył? Pewnie pamiętacie końcówkę drugiego sezonu „Domu z papieru”, w której mężczyzna postanowił się poświęcić i pomógł ekipie w ucieczce.

W tej sytuacji fani rozpoczęli tworzenie licznych teorii, które postanowił skomentować sam Berlin. A jak Wy sądzicie – jak to jest z tym Berlinem?

Polecamy: 

Źródło: Netflix

Tagi: dom z papieru Netflix serial