Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 18:27
Dom z papieru Netflix
7072V

Dom z papieru 4 nadciąga! Netflix podobno rozwija serię

W drugiej połowie miesiąca odbędzie się premiera trzeciego sezonu „Domu z papieru”, ale według najnowszych doniesień, nie możemy liczyć na pełne zakończenie wydarzeń. Twórca zostawił sobie furtkę dla kontynuowania opowieści.

19 lipca odbędzie się premiera trzeciego sezonu „Domu z papieru”. Teraz znani bohaterowie będą zmuszeni do walki o lepsze jutro – jeden z członków ekipy został zatrzymany i reszta zespołu musi zając się odbiciem zakładnika.

Dom z papieru 3 na mocnym zwiastunie! Netflix potwierdza wielki powrót

W Sieci pojawiły się informacje, według których nadciągająca opowieść nie zakończy wydarzeń. „Dom z papieru” będzie kontynuowany i Alex Pina potwierdził prace nad czwartym sezonem – jak wiadomo twórca serialu został zatrudniony przez Netflix. Hiszpan będzie pracował wyłącznie dla streamingowego giganta i już teraz rozwija kolejny serial.

A co z „Domem z papieru”? W Sieci natraficie na informacje, według których trzeci sezon został podzielony na dwie części – podobnie jak to widzieliśmy w przypadku pierwszej historii. Pina rozpoczął filmowanie od razu po zakończeniu „Domu z papieru 3”, więc przygoda może zawędrować na Netflix nawet w przyszłym roku.

Na konkretne szczegóły dotyczące „Dom z papieru 4” musimy zaczekać pewnie do końcówki miesiąca, jednak (co warte podkreślenia) Pina na konferencji prasowej zaznaczył, że prace nad czwartą częścią trwają.

Polecamy nasze recenzje: 

Źródło: https://www.whats-on-netflix.com/news/money-heist-season-4-renewed-at-netflix-what-we-know-so-far/

Tagi: alex pina dom z papieru dom z papieru 4 netflix serial