Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2019 11:49
harry styles jako książe eryk
461V

Mała Syrenka. Harry Styles jako książę Eryk - negocjacje trwają

Można powiedzieć, że wokół filmowej ekranizacji historii Małej Syrenki coraz głośniej. Po kontrowersyjnym wyborze odtwórczyni głównej roli, przyszedł czas na kolejnego ważnego bohatera – księcia Eryka. Najprawdopodobniej w tę postać wcieli się znany piosenkarz.

Disney prężnie kontynuuje wykorzystywanie swoich kultowych animacji przedstawiając je w filmowych wersjach. W kinach bowiem widzieliśmy już nową wersję „Aladyna”, a obecnie to „Król Lew” jest dostępny na wielkim ekranie- recenzje obydwóch filmów są dostępne na naszym portalu.

Tymczasem castingi do filmowej ekranizacji „Małej Syrenki” idą pełną parą. W głównej roli obsadzona została Halle Bailey, co wzbudziło spore kontrowersje, wraz z głosami sprzeciwu. Typując jednak postać księcia Eryka, twórcy celują w niemniej głośne nazwisko.

Harry Styles to piosenkarz i autor tekstów, członek znanego boysbandu One Direction. Świat filmowy nie jest mu jednak obcy, bowiem w 2016 roku zagrał w filmie „Dunkierka”.

Najprawdopodobniej to właśnie z piosenkarzem Disney negocjuje warunki udziału w filmie w roli księcia Eryka, ukochanego Ariel. Pomimo wczesnego etapu rozmów, studio całkiem poważnie traktuje tę kandydaturę. 

Obsadzając w rolach głównych wokalistów, Disney sugeruje stworzenie musicalu z "Małej Syrenki", co jak na razie nie zostało potwierdzone.

Zobaczcie także:

Źródło: https://hype.my/2019/168823/harry-styles-may-play-prince-eric-in-the-little-mermaid-live-action/

Tagi: Disney film mała syrenka