Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 14:00
PlayStation 4 Pro
8032V

PlayStation 4 z nową aktualizacją. Firmware 6.72 na serwerach

Sony ponownie ulepsza PlayStation 4. Firma opublikowała aktualizację 6.72, ale nie możemy w tym wypadku liczyć na wielkie zmiany. Inżynierowie ponownie przygotowują nas na większe przyjemności, które trafią do klientów w późniejszym terminie.

Od dłuższego czasu Sony nie karmiło naszych PlayStation 4 nowymi plikami. Dzisiaj opublikowano aktualizację 6.72, która ponownie przygotowuje sprzęt na coś większego. Nie możecie w tym wypadku liczyć na wiele nowości.

Firmware 6.72 zajmuje około 440 MB i zajmuje się „poprawią wydajności systemu”, czyli standard w wykonaniu Japończyków. Małymi krokami zbliżamy się do oczekiwanego 7.00 i w tym wypadku powinniśmy otrzymać kilka nowych opcji.

Macie jakieś specjalne życzenia dotyczące nowego firmware PlayStation 4 – jakich opcji wciąż brakuje konsoli Sony? Jak wiadomo Japończycy nie śpieszą się z ulepszaniem systemu, ale od czasu do czasu zaoferują świeżutkie funkcje.  Warto przypomnieć, że firmware 6.0 został opublikowany we wrześniu ubiegłego roku. W swoim czasie pojawiały się jeszcze plotki o dodaniu Wstecznej Kompatybilności przez aktualizację, ale dzisiaj już wiemy, że jest to niemożliwe.

Polecamy:

Źródło: Sony

Tagi: firmware playstation 4 ps4 sony

Nie przegap