Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.07.2019 18:43
Square Enix dynamiczny motyw
1731V

Square Enix udostępnia dwa darmowe motywy na PlayStation 4

Od niedawna, za pośrednictwem PlayStation Store, wszyscy posiadacze najnowszej konsoli od Sony mogą nabyć dwa darmowe motywy przygotowane przez Square Enix!

Square Enix przeżywa ostatnio niezwykle intensywny okres. Liczba gier, nad którymi pracują, tworząc je i wydając, jest ogromna. Firma zapowiedziała swoje pojawienie się na nadchodzącym San Diego Comic-Con 2019, gdzie podzielą się nowościami odnośnie do ich dwóch dużych tytułów.

Marvel's Avengers. Pierwsze materiały z rozgrywki na San Diego Comic-Con 2019

Studio pokazuje jednak, że pomimo ciężkich prac nad grami, chcą dbać o graczy także w inny sposób. Square Enix przekazało dla posiadaczy PlayStation 4 dwa zupełnie darmowe, dynamiczne motywy do menu! Jeden nazwano Shizuka, a drugi Akari. 

Należy nadmienić, że pod względem wizualnym oba prezentują się dokładnie tak samo. Różnicą jest muzyka, którą słyszymy w tle. Który brzmi lepiej? To już zdecydowanie kwestia gustu. Dwa motywy pobiera się jako jeden, ważący zaledwie 18 MB, plik. 

Jeśli jesteście zainteresowani, to nabyć je możecie za pośrednictwem PlayStation Store. Graficznie prezentują się następująco:

 

Źródło: https://mp1st.com/news/get-free-square-enix-ps4-themes-right-now-via-download-link

Tagi: dynamiczny motyw playstation 4 Square Enix