Terminator: Dark Fate na nowych zdjęciach. Linda Hamilton zdradza kulisy produkcji

Filmy/seriale
1467V
Terminator: Dark Fate na nowych zdjęciach. Linda Hamilton zdradza kulisy produkcji
Iza Łęcka | 16.07.2019, 12:08

Akcja promocyjna nowego filmu „Terminator: Dark Fate” nabiera coraz większego tempa. Podczas Comic-Conu w San Diego zaprezentowane zostaną kolejne materiały, tymczasem twórcy coraz chętniej zdradzają niektóre sekrety z produkcji.

Podczas tegorocznego Comin-Conu w San Diego ruszy całkiem spora promocja filmu – podczas specjalnie przygotowanego panelu pojawią się największe gwiazdy filmów spod szyldu Terminatora: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Gabriel Luna oraz Diego Boneta. Wyemitowany również zostanie kolejny materiał z najnowszej odsłony „Terminatora”. Do sieci wyciekły również nowe zdjęcia z produkcji.

Terminator: Dark Fate na zwiastunie!

Dlaczego Linda Hamilton ponownie zagra w "Terminatorze"?

W wywiadzie dla Entertainment reżyser filmu, Tim Miller, oraz Linda Hamilton, odtwórczyni roli Sarah Connor, zdradzają kilka istotnych elementów, które wpłynęły na produkcję „Terminator: Dark Fate”. Aktorka wyjaśnia, dlaczego ponownie powróciła do „Terminatora”, bowiem minęło 28 lat od jej ostatniej roli w filmie z tego uniwersum:

Sarah Connor jest tą samą osobą, ale chciałam zobaczyć, jak zmieniły i ukształtowały ją wydarzenia, jaki nastąpił rozwój tej postaci. [...] Nie chciałam po prostu poddawać recyklingowi tego samego pomysłu. To kobieta, która ma inną misję, inną historię, więc chciałam zobaczyć, co możemy z tym zrobić.”

Tim Miller podkreśla, że nie było pewności co do pojawienia się Lindy Hamilton w najnowszej odsłonie. Samo podjęcie decyzji zajęło kobiecie kilka tygodni, a później przyszedł czas na wszelkie przygotowania do roli. Kierując się sentymentem i miłością do postaci, aktorka posiadała bardzo obciążające poczucie obowiązku związanego z przedstawieniem Connor po raz kolejny:

Ponad rok spędziłam na treningu, skupiając się na drodze jaką pokonała (Sarah Connor- red.) i zgłębiając jej głęboki smutek oraz inne uczucia, (…). Zanim zaczęliśmy, czułam się gotowa, ale ponad rok wcześniej, byłam dość przytłoczona poczuciem obowiązku oraz miłością do postaci. Po prostu starając się upewnić, że uhonorowaliśmy przeszłość i stworzyliśmy coś nowego na przyszłość.

Co czeka Sarah Connor w "Terminator: Dark Fate"

Jak opisuje aktorka, przedstawiona Sarah Connor jest pozbawiona kraju oraz zespołu, za to przepełniona chęcią zemsty. Będąc o wiele bardziej nieprzewidywalną i pozbawioną człowieczeństwa, bohaterka będzie musiała odkryć pewne rzeczy na nowo, aby przetrwać.

"To kobieta bez kraju. Jej pierwotna misja zmieniła się z powodu okoliczności i naprawdę nie ma już zespołu, ma tylko pragnienie zemsty, więc jest bardzo samotna.(...) Aby przetrwać musi wiele rzeczy odkryć na nowo, zagłębiając się w sobie."

Trzeba przyznać, że ekipa będzie musiała zmierzyć się z oczekiwaniami wiernych fanów Terminatora, a kluczową rolę pełni w tym aktorka. Miejmy zatem nadzieję, że ponowna kreacja Sarah Connor nie odciśnie się blamażem na tym kasowym hicie.

Premiera filmu „Terminator: Dark Fate” w polskich kinach 8 listopada. Kto z Was czeka na tę ekranizację?

Terminator: Dark Fate zdjęcie z planu 1

Terminator: Dark Fate zdjęcie z planu 2

Źródło: https://ew.com/comic-con/2019/07/15/linda-hamilton-tim-miller-terminator-dark-fate-interview/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper