Tytus Stobiński Tytus Stobiński 15.07.2019 14:05
Stranger Things 3
2317V

Co Stranger Things 3 chce nam przekazać po napisach końcowych?

Jedną z najważniejszych premier ostatnich miesięcy jeśli chodzi o serialowy świat, jest trzeci sezon "Stranger Things". Najwięksi fani obejrzeli już wszystkie odcinki, a na końcu ostatniego z nich czekała na nich zaskakująca informacja. Uwaga, tekst zawiera spoilery.

UWAGA, poniższy tekst zawiera spoilery. Jeżeli więc nie obejrzałeś jeszcze najnowszego sezonu "Stranger Things", bądź zwyczajnie nie chcesz znać wydarzeń dotyczących fabuły, omiń tego newsa.


Dobrze, wszyscy ostrzeżeni już zapewne opuścili tę kartę, więc możemy zaczynać rozwinięcie wątku. W dodatkowej scenie, jaka pojawia się po napisach końcowych ostatniego odcinka, trzeciego sezonu "Stranger Things", jesteśmy świadkami przeniesienia akcji na Kamczatkę. W pokazanej scenie widzimy, jak dwóch żołnierzy przemierza długi korytarz w budynku przypominającego więzienie. Widać wyraźnie, że mundurowi zmierzają w jakimś konkretnym celu i gdy zatrzymują się przy celi, jeden zwraca się do drugiego mówiąc "Amerykańca nie."

Gwiazda Stranger Things w Marvel Cinematic Universe! Jedenastka w Eternals

Może to wskazywać na to, że Hopper wcale nie zginął podczas wybuchu, tylko w jakiś sposób udało mu się go przeżyć. Jedna z fanowskich teorii przekonuje nas, że bohater uciekł przed samym wybuchem i został pojmany przez Rosjan. Inna z kolei, mówi, że przejście zdążyło przed zamknięciem wciągnąć Hoppera, za sprawą czego, udało mu się przeżyć. Wciąż jednak brak jakiegokolwiek twardego dowodu na to, że ulubiona postać widzów serialu, faktycznie przeżyła. Tego zapewne, dowiemy się w 4 sezonie "Stranger Things". Przemawia za tym jednak kontrakt aktora, który faktycznie ma zaznaczony udział w kolejnej serii, tego bijącego rekordy popularności serialu. 

Więcej na temat "Stranger Things 3":

Tagi: hopper netflix spoiler Stranger Things