Iza Łęcka Iza Łęcka 11.07.2019 09:46
trzynastka w eternals
2567V

Gwiazda Stranger Things w Marvel Cinematic Universe! Jedenastka w Eternals

"Stranger Things" cieszy się ogromnym zainteresowaniem na Netflixie. Możliwe, że to właśnie dzięki sukcesowi serialu dalej ruszy kariera aktorska Bobby Brown znanej jako serialowa Jedenastka. Aktorka prawdopodobnie znajdzie się w obsadzie nowego filmu Marvela „The Eternals”.

Plotki i doniesienia wokół czwartej fazy Marvel Cinematic Universe nie ustają. Nadal nie znamy dokładnych dalszych planów Marvela w tym temacie. Po sukcesie "Spiderman: Daleko od domu", twórcy jednak planują dalsze poczynania - o wszelkich planach dowiemy się zapewne w trakcie tegorocznego Comic-Con w San Diego w dniach 18-21 lipca.

Keanu Reeves może trafić do Marvel Cinematic Universe

Kolejne nazwiska znanych aktorów, którzy mieliby trafić do „The Eternals” nie zostają oficjalnie potwierdzone. Jedno jednak jest pewne – lista najgorętszych nazwisk zwiększa się z tygodnia na tydzień.

Możliwe, że to właśnie Jedenastka ze Stranger Things zasili obsadę filmu „The Eternals”. Millie Bobby Brown może otrzymać rolę w nowej ekranizacji Marvela. W tekście zapowiadającym nadchodzący San Diego Comic Con na portalu Variety, obok takich aktorów jak Angelina Jolie czy Richard Maden, wśród obsady wymienione zostało nazwisko  młodej aktorki. Wszelkie doniesienia nie zostały jednak potwierdzone - nie poznaliśmy jeszcze postaci jaka miałaby przez Brown zostać zagrana.

Prace do filmowej ekranizacji znanego komiksu „The Eternals” ruszyły. Reżyserem została Chloé Zhao znana z takich filmów jak „Jeździec” czy „Pieśń braci moich”. Za scenariusz odpowiadać będzie Ryan Firpo.

Źródło: https://screenrant.com/marvel-eternals-movie-millie-bobby-brown-cast/?fbclid=IwAR2PPOnMJlWOZvwQm6X3ppz_ZXvYSlzurygCI_w-wZQ76eqqCwZeBdncrX0

Tagi: Marvel Cinematic Universe Millie Bobby Brown Stranger Things the eternals trzynastka