Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.07.2019 10:30
Dota Underlords. Valve wprowadza darmowy Proto Pass
600V

Dota Underlords. Valve wprowadza darmowy Proto Pass

Dota Underlords szturmem wzięło szczyt listy przebojów Steam i jak na razie utrzymuje wysokie zainteresowanie. Valve postanowiło jednak dolać oliwy do ognia i zaprezentowało darmowy Proto Pass, czyli przepustkę dającą graczom sporo nagród za wykonywanie prostych zadań.

Od paru lat możemy zauważyć na naszym rynku nowy trend, który jak się okazuje jest bardzo korzystną dla graczy propozycją zostania ze swoją ulubioną produkcją na dłużej.

Podróż. Porównanie PlayStation 4 vs. PC

Na początku tak zwane Battle Passy wprowadziły gry typu Battle Royale oraz niektóre tytuły mobilne. Teraz zaś podobne przepustki znaleźć możemy w praktycznie każdej grze nastawionej na rozgrywkę wieloosobową - mają je takie hity jak Fortnite, PUBG, Rocket League, Realm Royale, a ostatnio nawet i Crash Team Racing!

Valve doskonale zdaje sobie sprawę z popularności tego rozwiązania, dlatego do wydanego ostatnio klona Auto Chess, jaki zatytułowano Dota Underlords, wprowadzony został tak zwany Proto Pass. Przepustka w auto-szachach od Gabena jest całkowicie darmowa i oferuje między innymi nowe plansze, chorągwie, fajerwerki oraz inne efekty specjalne.

Więcej szczegółów na temat Proto Passa znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Tagi: