Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.07.2019 10:10
Podróż. Porównanie PlayStation 4 vs. PC
1418V

Podróż. Porównanie PlayStation 4 vs. PC

Znana miłośnikom konsol PlayStation 3 oraz PlayStation 4 artystyczna gra pod tytułem Podróż w końcu wylądowała na komputerach osobistych, z tej okazji możemy sprawdzić jak tytuł radzi sobie względem wersji na PC.

Podróż jest jedną z najbardziej wyjątkowych produkcji jaka kiedykolwiek pojawiła się w naszej branży. Ekipa thatgamecompany stworzyła nie tyle grę, co unikalne i poruszające doświadczenie.

The Surge 2 zadowoli fanów Dark Souls. Gameplay z nowej gry Deck13

Journey zadebiutowało oryginalnie w 2012 roku na PlayStation 3, by w 2015 pojawić się na PlayStation 4 w nieco poprawionej graficznie wersji. Teraz zaś istna perełka całej branży gier wideo wylądowała w końcu na pecetach i z tej okazji grze przyjrzał się zespół Digital Foundry.

Jak się okazuje, komputerowi gracze mogą przeżyć swoją Podróż nawet i w rozdzielczości sięgającej wartości 5K, a całość wspiera rozszerzone monitory 21:9. Co ciekawe istnieje spora różnica w wydajności pomiędzy kartami graficznymi Nvidii oraz AMD. Jeśli macie Ryzena bądź coś innego od "czerwonych", będziecie borykać się z płynnością poniżej 60 klatek na sekundę, zaś na GTX-ach śmiało będziecie mogli skoczyć nawet do 120+ fps-ów.

Źródło: YouTube

Tagi: Epic Games Store Podróź SCEE thatgamecompany