Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 17:09
PlayStation 4 trofea
7975V

PlayStation 4 z ciekawą funkcją. Gracze mogą zobaczyć ukryte trofea

Od dobrych kilkunastu godzin jednym z gorących tematów wśród graczy PlayStation 4 jest „tajemnicza opcja związana z pucharkami”. Sytuację skomentował nawet brytyjski oddział PlayStation.

„Grucha, a Ty wiedziałeś?” - podobnych wiadomości dostałem dosłownie kilkanaście. Gracze zostali zaskoczeni funkcją, którą Sony wprowadziło do PlayStation 4 kilka lat temu. Jest to bardzo ciekawa opcja dla łowców pucharków.

Weekendowa promocja z grami na PlayStation 4. Diablo 3, Overwatch, Dead Cells i więcej

Wielu graczy przed rozpoczęciem rozgrywki w nową produkcję sprawdza jedno – listę pucharków. Patrzymy jakie „dzbany” możemy zdobyć najprościej, jakie możemy przez przypadek pominąć, ale dla niektórych fanów pucharków zgrozą są te „ukryte”.

Użytkownik Reddita postanowił wspomnieć o ciekawostce: wchodząc w ukryty pucharek i klikając kwadrat otrzymujesz wszystkie szczegóły wyzwania.

Szczerze mówiąc, wiedziałem o tej opcji, ale od dawna nie biegam za pucharkami, więc z tego nie korzystam. Mimo wszystko dostałem kilkanaście wiadomości od ucieszonych graczy, którzy po prostu nie wiedzieli, że Sony dodało tę opcję.

Sytuacja jest interesująca, bo wielu posiadaczy PlayStation 4 nie miało pojęcia o tym prostym tricku, więc nawet PlayStation UK wspomniało, że mechanika została dodana przez inżynierów w 2016 roku...

Warto spojrzeć:

PlayStation 4 Trofea Ukryte

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 ps4 pucharki puchary trofea ukryta funkcja