Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.06.2019 16:19
Mortal Kombat 11, Nightwolf DLC
1693V

Mortal Kombat 11. Tajemnicza zapowiedź nadchodzącego Nightwolfa

Ed Boon bez wątpienia podsycił oczekiwania fanów na najnowsze DLC do Mortal Kombat 11, gdy wstawił na Twittera wpis zdradzający tożsamość nadchodzącego wojownika.

Najnowsza część uznanej serii, Mortal Kombat, okazała się sukcesem. NetherRealm Studios chwalone jest za swoisty powrót do korzeni serii i stworzenie gra tak satysfakcjonującej, jak dawniej. Potwierdza to, chociażby sprzedaż gry w USA, gdzie w maju uplasowała się na samym szczycie. 

Mortal Kombat 11 najlepiej sprzedającą się grą roku w USA. Najnowsze wyniki NPD

Miesiąc temu twórcy zdradzili, że do gry dołączy co najmniej pięć kolejnych postaci, z czego trzy ujawniono z miejsca: Nightwolfa, Sindel i Spawna. Dotąd nie było wiadomo, który pierwszy trafi na świeczniki, ale wątpliwości rozwiał Ed Boon, dyrektor Mortal Kombat 11.

Opublikował on na Twitterze zdjęcie, które jasno obrazuje, że pierwszą postacią z zapowiedzianych będzie Nightwolf. Warto nadmienić, że będzie to w sumie drugi wojownik, po Shang Tsungu, który zostanie włączony do gry w formie DLC. 

Teraz pozostaje czekać na pierwszy oficjalny zwiastun postaci, który ukaże rozgrywkę z Nightwolfem w roli głównej. Warto czekać, gdyż zapowiada się wyjątkowo krwawo!

Źródło: https://nintendosoup.com/mortal-kombat-11-director-teases-nightwolf-reveal/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap