Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.07.2019 16:40
Christopher Waltz
1119V

Największy przeciwnik Jamesa Bonda powróci wraz z nowym filmem. Christoph Waltz ponownie na planie!

Nowe film o przygodach Jamesa Bonda powstaje, a w rolę agenta 007 ponownie wcieli się Daniel Craig. Na planie dostrzeżono kolejnego, zasłużonego aktora.

Jak informuje dziennik Daily Mail, w 25 filmie o przygodach agenta z licencją na zabijanie, powróci jego słynny przeciwnik - czyli sam Blofeld. Skąd te doniesienia? Ponieważ Christoph Waltz, który wcielił się w rolę szefa organizacji WIDMO przy okazji poprzedniego filmu o Jamesie Bondzie, czyli "Spectre", został zauważony na planie filmowym.

Bond 25. Rami Malek nie chciał, by przeciwnik Bonda był motywowany religią

Udział gwiazdy w projekcie był owiany tajemnicą aż do dzisiaj. Wedle tego co słyszymy, jeżeli już ktoś z osób trzecich zobaczył Waltza na planie filmowym, aktor wówczas podchodził, kładł palec na swoje usta i mocno obniżonym tonem mówił "Nie widzieliście mnie. Mnie tu nie ma". Również jeden z producentów powiedział, że "Pan Blofeld oraz Pan Bond mają niedokończone sprawy", ale jak to ładnie ujął "musiałby zabić każdego, komu powiedziałby coś więcej." Obecność Waltza na planie może świadczyć też o tym, że to ostatni film Craiga w roli agenta 007, a twórcy chcą dokończyć przerwany w "Spectre" wątek. Pytanie więc, kim tak naprawdę w filmie będzie postać odgrywana przez Ramiego Maleka, który tym razem, miał być głównym przeciwnikiem Bonda. Czas pokaże, co zostało dla nas przygotowane.

Więcej na temat kina do poczytania na naszym portalu:

Źródło: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7239089/BAZ-BAMIGBOYE-Hello-Mr-Waltz-weve-expecting-you.html

Tagi: 007 christopher waltz Daniel Craig James Bond