Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.07.2019 14:30
Stadia Controller
497V

Program partnerski Google Stadia daje wielką szansę dla developerów

Google Stadia jeszcze nie pojawiło się na rynku, ale zdążyło już wzbudzić zainteresowanie graczy oraz developerów. Korporacja zdradza, co oferuje twórcom, którzy są zainteresowani tworzeniem gier na nową platformę.

Podczas tegorocznej edycji konferencji developerów w Brighton, Sam Corcoran, kierownik techniczny w Google zdradził, że do programu partnerskiego Google Stadia dołączyło już ponad 4 tysiące firm z całego świata. Co ważne, każde zgłoszenie jest analizowane i weryfikowane przez człowieka, a nie algorytm. Jak słyszymy, korporacja chce mieć pewność, że na ich platformie pojawi się tylko zawartość najwyższej próby.

Google Stadia zyska na wojnie handlowej między Stanami Zjednoczonymi i Chinami?

Dostaliśmy ponad 4 tysiące zgłoszeń o dołączenie do naszego programu partnerskiego. Każde z nich jest sprawdzane przez człowieka, więc uważajcie co wysyłacie, bo po drugiej stronie monitora ktoś będzie to czytał.

 Firma prosi też, by twórcy mieli z tyłu głowy fakt, że w gry dostępne na ich platformie będzie można grać na różnych urządzeniach.

Zastanówcie się nad dostępem, jaki daje Google Stadia. W jaki sposób możliwość grania z każdego urządzenia będzie miała wpływ na Twój projekt? Jakie opcje daje dostęp do gry z każdego miejsca?

Warto również pamiętać, że program partnerski daje ogromne możliwości dla developerów/

Dzięki Stadia Partners, dostajecie możliwość zaprezentowania nam gry w trakcie procesu jej produkcji. Dzięki temu możemy udzielać na bieżąco wsparcia i pomóc Twojej grze. Szukamy nowych gier i pomysłów, zawsze jesteśmy skorzy do rozmowy. 

Google na poważnie podchodzi do tematu, a takie wsparcie będzie w stanie ściągnąć wielu ambitnych developerów. Miejmy nadzieję, że Stadia Partnerts przyczyni się do powstania choćby kilku perełek. 

Więcej na temat Google Stadia na naszym portalu:

Źródło: https://www.thegamingeconomy.com/2019/07/11/over-4000-developers-have-signed-up-to-google-stadia-partners-winners-announced-for-the-developstar-2019-awards/

Tagi: google Google Stadia