Iza Łęcka Iza Łęcka 02.07.2019 12:53
walka z bestią w greedfall
586V

Data premiery GreedFall potwierdzona. Stary Świat stoi przed nami otworem

Po zaprezentowaniu ciekawego zwiastuna na targach E3, przyszedł czas na konkrety dotyczące premiery. Do przeludnionego i zanieczyszczonego Starego Świata przeniesiemy się już we wrześniu.

Stylizowany na realia XVII wieku fantastyczny świat zaprezentowany w GreedFall, trapiony jest przez plagę określaną jako Malichor. Zadaniem głównego bohatera będzie odnalezienie lekarstwa na chorobę dziesiątkującą społeczność, a kierunkiem podróży wyspa Teer Fradee. Ponieważ założenia gry opierają się na znaczącej roli decyzji bohatera, które wpływają na rozkład sił oraz sojuszy na wyspie, będziemy musieli brylować w kontaktach pomiędzy rdzenną ludnością a kolonizatorami. Nie zabraknie także istot nadprzyrodzonych, które podkręcą klimat produkcji.

Pierwsze wrażenia z GreedFall - z wizytą na tajemniczej wyspie

Twórcy informowali już o planowaniu startu gry na wrzesień. Obecnie jednak została potwierdzona dokładna data – w GreedFall zagramy od 10 września na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

GreedFall tworzone jest przez Spiders. Studio odpowiedzialne za produkcję znane jest z takich tytułów jak chociażby The Technomancer oraz Bound by Flame, które osiągnęły oceny na poziomie 60% oraz 53%. Ciekawe, jak tym razem zostanie odebrany nowy RPG od „pająków”...

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery focus home interactive GreedFall Spiders

Nie przegap