Tytus Stobiński Tytus Stobiński 11.07.2019 20:23
The Dark Pictures: Man of Medan
806V

The Dark Pictures: Man of Medan z bogatymi trybami gry wieloosobowej. Zagramy przez sieć i na kanapie!

The Dark Pictures: Man of Medan, to nowa gra od studia Supermassive Games, twórców dobrze przyjętego Until Dawn oraz nieco słabszego Hidden Agenda.

Redakcja portalu GameSpot miała okazję sprawdzić, jak rozpoczyna się nadchodzący, interaktywny horror The Dark Pictures: Man of Medan. Gra swoją mechaniką przypomina wydane w 2015 roku Until Dawn, stanowi więc interaktywny film, w stylu gier studia Quantic Dream

The Dark Pictures: Man of Medan będzie krótką opowieścią. Twórcy zachęcają do wielokrotnego poznawania fabuły

The Dark Pictures: Man of Medan opowie historię grupy czwórki przyjaciół, którzy wyruszają na poszukiwanie zatopionego wraku z czasów II Wojny Światowej. Niestety, jak możecie się domyślić, nie wszystko przebiega zgodnie z pierwotnymi założeniami i nastolatkowie wpadają w kłopoty.

Przejdźmy jednak do konkretów - tytuł będzie posiadał dwa tryby gry wieloosobowej. Jeden z nich to Shared Story, za sprawą którego każdy gracz przejmuje kontrolę nad jedną z postaci, a z czasem, gdy akcja zacznie się rozgałęziać, my zaczniemy wówczas grać w pojedynkę, by następnie wrócić do wspólnego podejmowania wyborów ze znajomymi. W ten sposób zagramy tylko za pośrednictwem internetu.

Drugi natomiast, nosi nazwę Movie Night. Tu na początku rozgrywki, każdy z graczy wybiera sobie jedną postać, a kontroler przekazywany jest z rąk do rąk. Na końcu każdej rundy dostajemy informację, kto z całego grona miał najszybszy czas reakcji, czy na przykład podejmował najrozsądniejsze decyzje. Brzmi idealnie do kanapowych posiedzeń. 

A poniżej możecie zapoznać się z nowym gameplayem:

Warto również poczytać o:

 

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures: Man of Medan