Gra na podstawie serialu "Szkoła Przetrwania"

News
3521V
Gra na podstawie serialu "Szkoła Przetrwania"
Bartosz Dawidowski | 12.06.2010, 05:59

Kojarzycie serial "Szkoła Przetrwania", emitowany na Discovery? Prowadzący Bear Grylls dostaje się w tym programie w różne pustkowia, w których musi wykazać się zdolnościami survivalowymi i przeżyć.

Kojarzycie serial "Szkoła Przetrwania", emitowany na Discovery? Prowadzący Bear Grylls dostaje się w tym programie w różne pustkowia, w których musi wykazać się zdolnościami survivalowymi i przeżyć.xxxxx


Bear Grylls stara się w „Szkole Przetrwania” nauczyć mieszczuchów jak poradzić sobie w sytuacjach ekstremalnych, z daleka od dobrodziejstw współczesnej cywilizacji. Facet zjada przy tej okazji kilogramy kozich jąder, sypia we wnętrznościach wielbłądów, a także podgryza soczyste, strzelające soczkami, gałki oczne mułów. Serial zyskał sobie taką popularność, że jakiś czas temu Discovery postanowiło, że przekuje tę ideę na grę wideo. Dzisiaj wyjawiono, że studio Scientifically Proven pracuje już od dłuższego czasu nad grą pod tytułem Man vs. Wild, w której wcielimy się w Beara Gryllsa.


Survivalowa gra na X360 i PS3 oraz Wii będzie łączyć elementy przygodówki, RPG i gry logicznej. Deweloper odda nam do dyspozycji pięć scenariuszy - każdy z inną krainą geograficzną do przebycia. W Man vs. Wild będziemy musieli, maszerując po dziesiątkach mil dzikich ostępów, zadbać m.in. o żywność, wodę i schronienie na noc dla głównego bohatera.

 Jeśli patrzyliście kiedyś z zazdrością, jak Grylls wcina gigantyczne pędraki, to już na jesieni będziecie mogli wirtualnie spełnić swoje marzenia. Discovery zapowiedziało, że na E3 pojawi się stoisko prezentujące Man vs. Wild w akcji. Pewnie będzie to popierdółka, ale przyznacie, że pomysł na grę jest ciekawy.

Czy osoby po 50+ powinny grać na konsolach?

tak
57%
Nie
57%
Pokaż wyniki Głosów: 57
Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper