Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.07.2019 09:15
Lupin III
733V

Lupin III w kinach. Pierwszy zwiastun animacji 3D wygląda zaskakująco dobrze

Piękny animowany styl Lupin III przeniesiony do środowiska 3D? Brzmi jak przepis na katastrofę, ale wygląda na to, że w tym szaleństwie jest metoda! 

Pierwszy zwiastun nowego filmu kinowego Lupin III The First wygląda zaskakująco dobrze, biorąc pod uwagę, że całość wykonano w technice grafiki komputerowej 3D. Film stanowi oczywiście adaptację kultowej mangi i animacji z tytułowym bohaterem, mistrzem złodziejskiej sztuki, w roli głównej.

Stranger Things w formie anime

Film Lupin III The First trafi do japońskich kin 6 grudnia 2019 r. Co z resztą świata? W tym momencie trudno jeszcze powiedzieć, ale ze względu na jakość wykonania i grafikę 3D można liczyć na zobaczenie tej produkcji również w Europie i USA. Dystrybutorzy nie są zwykle przychylni tradycyjnej, japońskiej animacji, ale tutaj być może zobaczą potencjał w produkcji.

W tym miejscu trzeba powiedzieć, że to kolejna adaptacja znanej marki z Japonii, która korzysta z techniki CGI. Wcześniej zapowiedziano kinowy film Dragon Quest, którego zwiastun umieszczam również poniżej.

Stranger Things doczekało się świetnej fanowskiej animacji


Tagi: anime dragon quest Japonia kino lupin