Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.04.2019 09:55
stardew valley
1216V

Nadchodzi nowa aktualizacja Stardew Valley

Kilka dni temu informowaliśmy, że Stardew Valley doczeka się kolejnej aktualizacji oznaczonej numerem 1.4. Wtedy jeszcze Eric Barone nie zdradzał jej szczegółów. Dzisiaj jesteśmy mądrzejsi o jej zawartość.

Ciągle rozwijane Stardew Valley nie traci za bardzo na popularności mimo sporej konkurencji ze strony innych gier. Spora w tym zasługa przemyślanych i dopracowanych aktualizacji, które są odpowiedzią na większość próśb graczy.

Stardew Valley. Do gry nadciąga duża aktualizacja

Aktualizacja Stardew Valley

Najnowszą aktualizację 1.4 zaplanowano na najbliższe tygodnie. Co obiecał nam Barone? Przede wszystkim nową mapę, która oddali od siebie farmerów bardziej, niż mapa z podstawki. Four Corners, bo tak ją nazwano, pojawi się wpierw na PC, a później zostanie przeniesiona na konsole wraz z resztą nowinek.

Nowa mapa posiadać będzie część współdzielonych miejscówek — jaskinię, kopalnie, rynek w mieście. Całość będzie nastawiona na grę indywidualną. Oczywiście na nowej mapie zagramy nie tylko w trybie dla wielu graczy, ale także w zwykłej, singlowej rozgrywce.

Poza mapą, w trybie multiplayer każdy gracz będzie posiadał swoje konto bankowe, więc skończy się podbieranie kasy. Odpowiednie ustawienia będziemy mogli włączyć przy rozpoczynaniu gry.

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley