Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 14:42
Dom z papieru 3
916V

Dom z papieru 3 na mocnym zwiastunie! Netflix potwierdza wielki powrót

Netflix właśnie opublikował pełny zwiastun „Domu z papieru 3”. Otrzymaliśmy konkrety o fabule, możemy spojrzeć na znane twarze, nie brakuje nowych bohaterów i twórcy potwierdzają wielki powrót gwiazdy pierwszych opowieści.

Na to właśnie czekaliśmy! Netflix opublikował pełny zwiastun „Dom z papieru 3”, na którym mamy okazję spojrzeć na wielu znanych i lubianych bohaterów. Stacja potwierdza także wątek – Rio zostaje przejęty przez władze, więc Tokio prosi Profesora o pomoc.

Grudniowa premiera Wiedźmina od Netflix to w zasadzie pewniak

Mam wrażenie, że materiał jest dosłownie przeładowany wątkami, które trudno będzie ująć w jednym sezonie. Mimo wszystko wierzę, że Netflix tym razem nie przerwie opowieści w połowie.

Po ucieczce z Mennicy Narodowej z miliardem euro w kieszeni, Profesor otrzymuje wiadomość: jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych jest zebranie wszystkich i zaplanowanie kolejnego napadu - największego, jaki można sobie wyobrazić.

Na zwiastunie zobaczycie zbieranie ekipy, przygotowanie planu, kilka wybuchowych momentów, a nawet możemy się spodziewać, że zespół powróci, by odwrócić uwagę odbicia Rio. Na końcu nie mogło zabraknąć... Znanego bohatera.

„Dom z papieru” powróci na Netflix 19 lipca.

Warto spojrzeć:

Tagi: Dom z Papieru dom z papieru 3 Netflix trailer zwiastun