Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 14:58
PSX Extreme Marvel Cinematic Universe Thanos
1284V

PSX Extreme: Multiversum Marvela – co czeka nas po Thanosie

„Avengers: Koniec gry” i „Spider-Man Daleko od domu” zakończyły trzecią fazę Marvel Cinematic Universe. Teraz czekamy na zaprezentowanie nowych planów przez Marvela, jednak już teraz w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie ciekawy tekst o przyszłości opowieści z superbohaterami w roli głównej.

Świat wyczekuje na oficjalne plany dotyczące czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Otrzymaliśmy już sporo przecieków, które pozwalają przygotowywać się na ciekawe przygody i konkrety dotyczące MCU znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme.

Szczegóły PSX Extreme 263

SoQ jest wiernym fanem Marvela, więc redaktor PSX Extreme zdecydował się pochylić nad potencjalnymi planami dotyczącymi Marvel Cinematic Universe. Swój tekst rozpoczyna następującymi słowami:

„Po 11 latach trzecia faza Marvel Cinematic Universe ma się ku końcowi. Jej kulminacją nie jest bowiem „Avengers: Koniec gry”. Finalnym aktem będzie „Spider-Man: Daleko od domu”. Sequel przygód Pająka wprowadzi do MCU coś, co w komiksach jest znane od dawna. I co da twórcom w zasadzie nieskończone możliwości – multiwersum.”

Tekst zawiera garść spoilerów, więc przed przystąpieniem do lektury warto zapoznać się ze wspomnianymi filmami. Redaktor wspomina o różnych koncepcjach, informuje o różnych światach i przedstawia kilka bardzo ciekawych teorii. W „Dokąd zmierzasz filmowy Marvelu?” znajdziecie sporo ciekawostek dotyczącym całego Marvel Cinematic Universe.

Dokładne szczegóły numeru znajdziecie na naszej stronie.

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe Multiversum Marvel Multiversum Marvela psx extreme