Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 22:30
Wasteland 3 ryjek
1372V

Wasteland 3 można przejść od początku do końca. Ważne ogłoszenie na E3

Inxile Enterainment nie marnuje czasu. Twórcy dopracowują Wasteland 3 i w niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretne informacje dotyczące produkcji. Gra pojawi się na E3, więc możemy liczyć na pokaz podczas konferencji Microsoftu.

Inxile Enterainment zostało kupione przez Microsoft, ale Wasteland 3 nadal zmierza na trzy platformy – PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Premiera ma odbyć się jeszcze w 2019 roku, ale wciąż nie otrzymaliśmy większych konkretów dotyczących debiutu.

inXile Entertainment już pracuje nad niezapowiedzianym tytułem dla Xbox Scarlett i PC

Autorzy w ostatnich miesiącach nie prezentowali nowych informacji oraz materiałów z gry, ponieważ ciężko pracują nad dopieszczeniem tytułu. Twórcy zakończyli prace nad wieloma „podstawowymi elementami”, a samą przygodę można ukończyć od początku do końca, jednak wciąż pozostało mnóstwo pracy do wykonania.

Deweloperzy porównali sytuację ze szkieletem – chociaż podstawy (kości) już są to nadal niezbędne jest wypełnienie ich odpowiednimi ścięgnami, chrząstkami oraz wnętrznościami. Dopiero po tym procesie Wasteland 3 będzie oferować odpowiednie doświadczenie.

Sytuacja jest ciekawa, ponieważ Inxile Enterainment otrzymało zgodę na wykorzystanie części zasobów otrzymanych od Microsoftu i w rezultacie produkcja będzie prezentować znacznie lepszy poziom.

Możemy mieć jednocześnie pewność, że Inxile Enterainment jest wierne swoim fanom, więc Wasteland 3 nie będzie dostępne ekskluzywnie na Epic Games Store. Gra od dnia premiery trafi na Steam i GOG.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Inxile Enterainment pc playstation 4 Wasteland 3 Xbox One