Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.07.2019 12:57
Batman Arkham Collection. Kolekcja przygód Batmana wyciekła na Amazonie
2532V

Batman Arkham Collection. Kolekcja przygód Batmana wyciekła na Amazonie

Od premiery Batman: Arkham Knight, czyli ostatniej dużej odsłony przygód Batmana, minęły już ponad 4 lata, a niecierpliwi fani wciąż czekają na kontynuację historii mrocznego rycerza. Teraz nadzieję na jakiś ruch w tej sprawie daje wyciek informacji o Batman Arkham Collection!

Dla nikogo tajemnicą raczej nie jest, że trylogia przygód Batmana stworzona przez Rocksteady Studios jest jedną z najlepszych gier wideo o superbohaterach, której poziom udało się przebić jedynie Spider-Manowi od Insomniac Games.

Grand Theft Auto VI - Rockstar znów zaskoczy cały świat?

Ponadto w tym roku obchodzimy 80-lecie działalności zamaskowanego bogacza, dlatego DC Comics wraz z Warnerem szykują sporo ekscytujących niespodzianek na najbliższe miesiące. Okazuje się, że brytyjski oddział Amazon mógł przedwcześnie ujawnić jedną z nadchodzących zapowiedzi, którą ma być Batman Arkham Collection!

Według skasowanych już informacji, kolekcja zawierać będzie Batman: Arkham AsylumBatman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight, co stworzy idealną paczkę dla tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z opowieścią Rocksteady. Na okładce widać także logotyp z okazji 80. urodzin Batmana, a to może też oznaczać, że wydawca w końcu zdecyduje się na pokazanie nam kolejnej produkcji przygotowywanej przez utalentowane studio. Poniżej macie ujawnione okładki wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poniżej zaś przypominamy premierowy zwiastun Batman: Arkham Knight.

Tagi: batman: arkham knight rocksteady studios Warner Bros Interactive Ent.