Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.07.2019 15:48
Warframe cinematic intro
724V

Warframe. Świetny cinematic autorstwa Dana Trachtenberga

Nawet jeśli nie jesteście fanami Warframe, to powinniście zainteresować się najnowszym wideo promującym grę. Filmowy zwiastun wygląda zjawiskowo! 

Warframe ma się dobrze. Jest jedną z tych gier sieciowych, które unikają kontrowersji i pomimo trzymania się trochę na uboczu głównego nurtu w świecie gier, wciąż zdobywają nowych fanów, a Ci doświadczeni ani myślą, aby opuszczać ten kosmiczny świat.

Warframe z ważną aktualizacją. Walka wręcz przebudowana

Jeśli wciąż nie możecie przekonać się do świata gry, to bardzo możliwe, że najnowszy cinematic skutecznie Wam w tym pomoże. Wideo zostało stworzone przez Dana Trachtengera (przy współpracy z Digital Extremes), który znany jest z prac nad "Black Mirror", "10 Cloverfield Lane" oraz nadchodzącą ekranizacją Uncharted. Zaprezentowano je na trwającym właśnie TennoConie 2019.

Zwiastun trwa aż 6 minut i nie jest zwykłym zlepkiem różnych akcji z gry. Całość jest dobrze wyważona i zazębiona. Widzimy interakcje Tenno z naturą, przemierzamy nowe obszary i oczywiście, czego nie mogło zabraknąć, jest mnóstwo elementów walki. Sam reżyser wypowiada się o grze w samych superlatywach:

Jako wielki fan gry, który spędził w niej setki godzin, świetnie bawiłem się tworząc tę opowieść, która ma przyciągać nowych graczy do uniwersum. Mam nadzieję, że materiał trafi także do największych fanów, których odbiór będzie jeszcze lepszy przez ogromną wiedzę na temat świata produkcji.

Rzeczony trailer sprawdzicie poniżej:

 

Źródło: https://mp1st.com/news/warframe-short-film-crafted-by-upcoming-uncharted-movie-director-released

Tagi: Digital Extremes Warframe