Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.03.2019 22:43
Warframe z ważną aktualizacją. Walka wręcz przebudowana
1853V

Warframe z ważną aktualizacją. Walka wręcz przebudowana

Na początku tego roku, Digital Extremes zapowiadało przebudowę walki wręcz w Warframe. Miała ona kompletnie zmienić doznania i jeśli czekaliście, to wraz z dzisiejszą aktualizacją Melee 3.0 jest już dostępne.

Do tej pory walka wręcz w Warframe była taka sobie. Digital Extremes zdawało sobie z tego sprawę i dlatego w styczniu zapowiedziano plany przebudowy tej mechaniki. Wtedy wspomniano, że będzie to odbywało się stopniowo.

Warframe dostaje darmowego Battle Passa

Pierwszą część planowanych zmian otrzymaliśmy wraz z aktualizacją przynoszącą nowe wydarzenie - Buried Debts. Jakich zmian doczekała się gra? Przede wszystkim możemy błyskawicznie przełączać się między bronią palną a bronią białą. Co ważne, przy takim przełączeniu, kombinacja ciosów nie zostanie przerwana i gdy wrócimy do broni białej, to będziemy mogli kontynuować combo.

Do tego dochodzi automatyczne blokowanie oraz mierzenie podczas ataków z powietrza. Przyciskiem F na klawiaturze zmieniamy broń, a myszka z podstawy odpowiada za strzał z broni palnej. Aczkolwiek ustawienie możemy zmienić.

Co poza tym? Samo wydarzenie dodaje do gry nowego Warframe'a - Hildryn, która korzysta z zasobów zbroi by zadawać obrażenia wrogom.

Tagi: Digital Extremes pc Warframe wideo