Iza Łęcka Iza Łęcka 02.07.2019 07:00
procontroller nintendo switch
2435V

Nintendo Switch Mini nadciąga? Wyciek kolejnych akcesoriów do konsoli

Kolejny tydzień, a plotki i domniemania na temat mniejszej wersji przełącznika od Nintendo nie słabną. Tym razem w sieci pojawiły się kolejne akcesoria przygotowane specjalnie dla Nintendo Switch Mini.

Pierwsze plotki dotyczące rzekomego pojawienia się Nintendo Switch Mini zostały ujawnione przez serwis biznesowy Nikkei. Mniejsza, nieco okrojona z możliwości wersja konsoli ma zawitać jeszcze w tym roku, napędzając tym samym sprawnie działającą maszynkę zainteresowania wokół konsoli Nintendo.

Nintendo „nie chce psuć niespodzianki” dotyczącej Nintendo Switch Mini

W Sieci pojawiły się kolejne grafiki przedstawiające akcesoria stworzone wyłącznie dla Nintendo Switch Mini. Tym razem, zgodnie z „wiarygodnymi źródłami”, to francuska firma Bigben, będąca czołowym dystrybutorem i producentem dodatków do konsol w Europie, chce stworzyć ochronne silikonowe etui.

Zaprezentowana grafika nie tylko przedstawia wygląd konsoli w przygotowanym wyposażeniu, choć może być wersją roboczą, która jak można domniemać, oczekuje jeszcze na specyfikację: wymiary oraz dokładny rozmiar nowej konsoli od Nintendo.

zdjęcie silikonowej obudowy do nintendo switch mini

 

Coraz więcej plotek o Nintendo Switch Mini potwierdza jedno – musimy czekać w gotowości.

Źródło: https://www.nintendo-insider.com/another-nintendo-switch-mini-accessory-leaks/

Tagi: etui Nintendo nintendo Switch nintendo switch mini plotka