Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.07.2019 19:28
One Piece: World Seeker Zoro DLC
564V

One Piece: World Seeker. Nowy zwiastun i data premiery pierwszego DLC

Bandai Namco przywiozło na Anime Expo całą masę nowych zapowiedzi. Jedną z nich jest data premiery nadchodzącego rozszerzenia do One Piece: World Seeker.

Zapowiedź One Piece: Pirate Warriors 4 nie była jedyną, którą adresowano do fanów kultowej serii o piratach. Bandai Namco potwierdziło wcześniejsze informacje odnośnie do zawartości pierwszego DLC do średnio przyjętej gry. 

One Piece: World Seeker. Nowe DLC pozwoli nam zagrać jako Zoro

Nadchodzące rozszerzenie do One Piece: World Seeker zatytułowano "The Void Mirror Prototype". Potwierdzono także, że pojawi się 12 lipca, a więc już w przyszłym tygodniu! 

DLC skupi się, jak wcześniej zapowiadano, na postaci Roronoa Zoro - pierwszego członka Załogi Słomkowego Kapelusza i mistrza walki trzema mieczami. Co ważne, dostaniemy zupełnie nową lokację, a zielonowłosy wojownik będzie postacią w pełni grywalną! 

Naszą misją będzie pokonanie Kagero, robota opracowanego w tajemnicy przez Izaaka. Maszynę charakteryzować ma szybkie przyswajanie i adaptowanie ruchów przeciwnika, więc Zoro czeka ciężka przeprawa. Wszystko to przedstawiono na świetnym zwiastunie z rozgrywki. Zdecydowanie warto rzucić okiem. 

" href="https://youtu.be/O5w9gmW6jSI" target="_blank" title="Share link">

Źródło: https://twinfinite.net/2019/07/one-piece-world-seeker-dlc-trailer/

Tagi: Bandai Namco ganbarion One Piece: World Seeker