Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2019 19:49
Spider-Man: Daleko od domu Pająk i kobieta
1742V

Spider-Man: Daleko od domu notuje rekordowe zainteresowanie. Duży sukces Sony

„Spider-Man: Daleko od domu” jeszcze przed rozpoczęciem weekendu zanotował fantastyczne rezultaty, dzięki którym analitycy są przekonani – film osiągnie olbrzymi sukces.

„Spider-Man: Daleko od domu” dopiero dzisiaj przyciągnie do kin miliony fanów na całym świecie, ale już w pierwszych dniach od premiery produkcja osiągnęła spory sukces.

Spider-Man: Daleko od domu – recenzja filmu. Eurotrip

„Spider-Man: Daleko od domu” już teraz w Stanach Zjednoczonych zarobił 91,35 mln dolarów, a w samą środę (4 lipca święto w USA) film osiągnął 25 mln dolarów. W tej sytuacji jest to drugi najlepszy rezultat w Dniu Niepodległości – jedynie „Transformers” z 2007 roku zarobił więcej (29 mln dolarów). Warto jednocześnie zaznaczyć, że nowa przygoda Pająka odnotowała kapitalny start – to najlepsze otwarcie we wtorek w historii amerykańskiego kina – wcześniej ten rekord dzierżył „The Amazing Spider-Man” z 2012 roku.

A jak wygląda sprawa na całym świecie? Wyjątkowo dobrze film w pozostałych krajach odnotował 218,5 mln dolarów, więc Sony może już mówić o łącznej sumie 310 mln dolarów. Do niedzieli produkcja ma zgarnąć przynajmniej 500 mln dolarów.

Jest to oczywiście kapitalna wiadomość dla fanów Spider-Mana, bo możemy mieć pewność, że Sony nie zrezygnuje z rozwoju kolejnych filmów z tym superbohaterem. W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać plany korporacji.

Polecamy:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/far_from_home/spider-man-far-from-home-scores-2nd-best-july-4th-ever-passes-300-million-worldwide-a169293

Tagi: box office sony spider-man Spider-Man: Daleko od domu