Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2019 10:33
The Elder Scrolls Online
696V

Twórcy The Elder Scrolls Online rozwijają nową grę AAA

ZeniMax Online Studios nie skupia się już wyłącznie na sieciowym The Elder Scrolls. Twórcy otrzymali za zadanie przygotowanie nowej produkcji AAA, o której będzie głośno w kolejnych latach. Zespół jest dotychczas znany wyłącznie z jednej gry.

ZeniMax Online Studios zostało założone 11 lat temu i deweloperzy dotychczas zaoferowali graczom zaledwie jedną produkcję. Od 2014 roku fani smoków biegają po świecie The Elder Scrolls Online, które jest rozwijane przez kolejne rozszerzenia.

QuakeCon po raz pierwszy w Europie. Grywalna wersja Doom Eternal

W sprawie rozwoju The Elder Scrolls Online wypowiedział się Matt Firor, który na łamach Official Xbox Magazine postanowił przemycić dodatkową informację. Szef ZeniMax Online Studios potwierdził prace nad nową grą:

„Niewiele osób to zauważyło, ale jeśli spojrzysz na naszą stronę z ofertami pracy, zobaczysz, że przyjmujemy aplikacje do pracy, w której ludzie mogą pracować nad nowym silnikiem do nowej gry AAA.”

Firor podkreślił, że choć jego zespół „ma pomysły”, to jednak jest zobowiązany do rozwijania The Elder Scrolls Online. Autorzy są bardzo dumni, że udało im się zgromadzić społeczność, która chętnie spędza wolny czas na serwerach ich produkcji.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-elder-scrolls-online-team-working-on-new-game

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios