Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 16:04
Detroit PS+
4095V

Sony promuje PlayStation Plus. Firma zachęca do pobierania darmowych gier

Sony dość niespodziewanie zdecydowało się na szybką zmianę. Zamiast PES 2019 w lipcu pobieramy Detroit: Become Human i dla wielu graczy jest to kapitalna wymiana. Firma zachęca do sięgnięcia po cyfrową usługę nową reklamą.

Detroit: Become Human i Horizon Chase Turbo to dwie produkcje przygotowane dla subskrybentów PlayStation Plus. Gracze już teraz mogą sprawdzać obie pozycje, które są dostępne na PlayStation 4.

PlayStation Now lipiec

Japończycy przed samym udostępnieniem nowych tytułów zdecydowali się na wymianę – PES 2019 wyleciał z oferty, a zamiast tego możemy pobrać ostatnią produkcję Quantic Dream. Pojawienie się francuskiej historii w usłudze jest interesujące, ponieważ zdaniem niektórych głosów, Japończycy mogli wpłynąć na sprzedaż nowej wersji gry. Jak wiadomo pozycje QD są wrzucane do Epic Games Store i już wkrótce na PC trafi także przygoda trzech androidów.

Mimo wszystko wielu graczy nie narzeka, ponieważ Detroit: Become Human zadebiutował na rynku w ubiegłym roku i pozycja zebrała sporo pochwał. To dla wielu najlepsza historia przygotowana przez Quantic Dream.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation plus reklama sony trailer zwiastun