Iza Łęcka Iza Łęcka 04.07.2019 10:42
bohater z mieczem świetlnym w łapie
1646V

Star Wars Jedi: Fallen Order. Twórcy ulepszają wygląd miecza świetlnego

Respawn Entertainment ciągle dopieszcza Star Wars Jedi: Fallen Order. Dbając w szczególności o kwestię pojedynków, po informacjach od fanów uniwersum, dopracowany został wygląd blastera, który w łapach dzierżyć będą rycerze Jedi.

Nadchodzące Star Wars Jedi: Fallen Order zapowiada się na pozycję z niezwykle wymagającą rozgrywką. Twórcy z Respawn Entertainment obiecują rozbudowaną opowieść, szczególnie skupioną na modelu walki. Oczywiście najistotniejsze będzie jak najwierniejsze odwzorowanie mechaniki walki na miecze świetlne, będące znakiem rozpoznawczym uniwersum Star Wars. Deweloperzy więc dopieszczają szczegóły.

Star Wars Jedi: Fallen Order czerpie z gier From Software

Jak ujawniono, podczas jednego z podcastów Game Informer Show, gdzie prezentowana została rozgrywka z Star Wars Jedi: Fallen Order, jeden z widzów zwrócił uwagę na niezwykle ważną kwestię dla fanów uniwersum Star Wars – wygląd miecza świetlnego. Twórcy potwierdzają, że w tej kwestii popełnili błąd, a broń nie była odpowiednio oświetlona w centrum, by podkreślić jej wnętrze.

Jak skomentował reżyser produkcji Stig Asmussen:

„Popełniliśmy błąd w tej sprawie, ale od tego czasu go naprawialiśmy. To były bardzo uczciwe informacje zwrotne i krytyka. Dopracowaliśmy to. Zmieniliśmy również nieco kształt ostrza miecza świetlnego. Od razu widać różnicę.”

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order już 15 listopada 2019 roku. Produkcja będzie dostępna na Playstation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

O Star Wars Jedi: Fallen Order przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/07/03/star-wars-jedi-fallen-order-lightsaber-changes/

Tagi: Electronic Arts miecz świetlny Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Fallen Order walka