Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 21:00
Mount & Blade II: Bannerlord gameplay
1001V

Mount & Blade II: Bannerlord. Gameplay prezentuje efektowną wojnę

TaleWorlds przedstawia kolejny fragment rozgrywki z Mount & Blade II: Bannerlord. Gracze mogą zapoznać się z Capitan Mode i spojrzeć na wyczekiwaną produkcję. Szykuje się spora przyjemność dla fanów pierwowzoru.

Na targach Gamescom 2017 odbyła się pierwsza prezentacja zmagań kapitanów z Mount & Blade II: Bannerlord. Jest to ciekawy wariant zabawy, w którym gracze nie tylko będą kontrolować dowódcę, ale zajmą się wydawaniem rozkazów sojusznikom.

Mount & Blade II: Bannerlord gameplay z E3 2017

W nowym trybie będziemy obserwować zmagania dwóch pięcioosobowych zespołów, w których każdy gracz przejmie kontrolę małym oddziałem. W konsekwencji na mapie pojawi się wielu wojowników, a zawodnicy otrzymają możliwość uczestniczenia w mniejszych lub zdecydowanie większych bitwach.

Należy tutaj jednocześnie zaznaczyć, że zespół nie musi składać się wyłącznie z jednego typu jednostek, ponieważ każdy śmiałek stworzy własną formację i dostosuje ją do wydarzeń. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że drużyny z łatwością stworzą ciekawe taktyki, gdy przykładowo część zespołu zdecyduje się na kawalerię, która będzie idealnie osłaniać łuczników. Studio potwierdziło również przygotowanie różnych wariantów przykładowo ciężkiej piechot, czy też oddziałów szturmowych.

Nowy gameplay wygląda efektownie, bo z łatwością można dostrzec zależności armii, a w dodatku intensywność starć prezentuje oczekiwany, wysoki poziom. Mount & Blade II: Bannerlord nadal nie ma ostatecznej daty premiery, ale możemy mieć nadzieję, że autorzy kończą prace i w niedalekiej przyszłości zaczną śmielej wspominać o konsolowym wydaniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds

Nie przegap