Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 19:24
Assassin’s Creed Odyssey: Los Atlantydy
1907V

Assassin’s Creed Odyssey: Los Atlantydy zostanie zakończony w lipcu. Znamy datę premiery

Ubisoft potwierdził datę premiery ostatniego, trzeciego fragmentu Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy. Wierni fani gry już w lipcu poznają zakończenie dodatkowej historii, która została zapoczątkowana w kwietniu.

Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy to fabularne rozszerzenie do produkcji Ubisoftu. Twórcy wrzucili bohaterów do zaświatów zamieszkanych przez pradawną cywilizację. Zadaniem protagonistów jest poznanie wszystkich tajemnic.

Assassin's Creed Odyssey. Ubisoft prezentuje edytor questów - zrobimy własne opowieści!

Dzisiaj Ubisoft potwierdził datę premiery „Wyroku na Atlantydę” - zakończenie opowieści zostanie udostępnione już 16 lipca. Autorzy z tej okazji pozwalają graczom spojrzeć na świat niezwyciężonego Posejdona.

Aktualnie producent niezbyt często wspomina o dodatku, ale pewnie w przeciągu następnych dni otrzymamy pełny zwiastun i zainteresowani będą mogli przygotować się na spotkanie z władcą mórz.

Jak wiadomo w 2019 roku nie otrzymamy nowej odsłony serii Assassin's Creed, więc pewnie dopiero na przyszłorocznym E3 zobaczymy zapowiedź nowej historii. Możemy w tej sytuacji oczekiwać cross-generacyjnej gry.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Assassin’s Creed Odyssey: Los Atlantydy Ubisoft