Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 14:03
Galaxy Fold naprawiony
803V

Samsung Galaxy Fold został podobno naprawiony. Firma ustala datę premiery

Proces przeprojektowania Samsunga Galaxy Fold trwał dwa miesiące. Według najnowszego raportu inżynierowie przygotowali lepszą konstrukcję, która została pozbawiona wszystkich wad swojego poprzednika. Wkrótce składany smartfon ma trafić do sklepów.

Samsung pośpieszył się z premierą Samsunga Galaxy Fold. Na szczęście urządzenie nie trafiło do klientów, a już recenzenci zdołali wyłapać największe wady i producent mógł wstrzymać sprzedaż. Według najnowszego raportu, prace nad bryłą zostały zakończone.

Samsung Galaxy Note 10 z datą ujawnienia. Przecieki dotyczące wyglądu smartfona

Redakcja Bloomberg dotarła do informacji, według których inżynierowie Samsunga potrzebowali dwóch miesięcy, by przeprojektować Samsunga Galaxy Fold i teraz na rynku ma wylądować poprawiona konstrukcja. Teraz korporacja ma szukać odpowiedniego terminu na premierę.

Jak poradzono sobie z awariami ekranu? Firma podobno naciągnęła folię ochronną na całą bryłę i teraz użytkownicy nie będą mogli ściągnąć zabezpieczenia. Wcześniej niektórzy redaktorzy zdecydowali się na usunięcie folii, ponieważ uważali, że jest to zwykły materiał zabezpieczający telefon, który ląduje na wielu smartfonach.

Warto zaznaczyć, że DJ Koh – szef koreańskiego giganta – powiedział wprost: wrzucenie urządzenia na rynek było żenujące. Zdecydowanie za szybko podjęto decyzję o wrzuceniu smartfona na rynek, ale nowa wersja ma zostać wyleczona ze wszystkich niedoróbek.

Więcej o sprzęcie Samsunga przeczytacie klikając w poniższe odnośniki: 

Źródło: https://wccftech.com/galaxy-fold-redesign-completed/

Tagi: galaxy Samsung Samsung Galaxy Fold