Iza Łęcka Iza Łęcka 02.07.2019 07:53
telewizor QLED 8K Q950R
1647V

Telewizor Samsung QLED 8K Q950R. Rewolucja na rynku telewizorów na zwiastunie

Samsung rusza z promocją kolejnego okazałego telewizora, który osiąga rozdzielczość 8K. Jak prezentuje się najnowszy Telewizor Samsung QLED 8K Q950R? Przekonajcie się na zwiastunie.

Telewizor Samsung QLED 8K Q950R może się okazać nie lada gratką dla fanów technologicznych nowości. Prezentujące się niezwykle okazale urządzenie oferuje moc możliwości w połączeniu z najnowszą technologią.

Doznania w 8K na 292-calowym Samsung The Wall

Samsung QLED 8K Q950R ma się czym pochwalić, bo mamy do czynienia tutaj z Prawdziwą Rozdzielczością 8K, która oferuje niezwykle dokładny obraz wysokiej rozdzielczości wraz z uwzględnieniem najdrobniejszych detali – dzięki 33 milionom pikseli gwarantowane są unikatowe doznania z oglądania. Treści HDR masterowane są do jasności nawet 4000 nitów.

Widać, że Samsung w swoich najnowszych urządzeniach skupia się niezwykle na rozdzielczości 8K. Procesor Quantum 8K specjalnie opracowany przez koreańskiego producenta nie tylko dostosowuje niskie rozdzielczości obrazu do jakości niemal dorównującej 8K, ale dostosowuje jasność obrazu oraz optymalizuje dźwięk. Wykorzystując Ambient Mode, tło zostaje dopasowane do koloru ściany wpisując się w kolorystykę wnętrza.

Propozycja Samsunga jest o tyle warta wspomnienia nie tylko dzięki świetnej jakości obrazu, ale przede wszystkim osiąganej rozdzielczości 8K – jak zapowiadają producenci to właśnie konsole najnowszej nadciągającej małymi krokami generacji będą wspierać 8K.

Źródło: Youtube

Tagi: 8k samsung telewizor