Iza Łęcka Iza Łęcka 03.07.2019 13:00
postacie harvest moon friends
620V

Remake Harvest Moon: Friends of Mineral Town zapowiedziany na Nintendo Switch

Popularność symulatorów farmy nie słabnie, a kultowa już seria Harvest Moon jest tego najlepszym dowodem. Właśnie zapowiedziano odświeżoną wersję jednej z najlepszych odsłon „dożynek księżycowych”, które wylądują na Nintendo Switch.

Harvest Moon: Friends of Mineral Town jest bardzo dobrze ocenianą produkcją Natsune Inc (81% Metacritic). W oparciu o tytuł z PlayStation, kontynuowane są przygody bohatera, pod którego opieką jest zostawione gospodarstwo. Hodowla zwierząt, uprawa roli czy nawiązywanie kontaktu z lokalną społecznością, a to wszystko w przyjemnej oprawie, brzmi całkiem niepozornie, jednak sukces całej serii jest niepodważalny.

Kolejne gadżety do Nintendo Switch Mini. Nadciąga kolejna wersja konsoli Nintendo?

Harvest Moon: Friends of Mineral Town oraz jego uaktualniona wersja Harvest Moon: More Friends of Mineral Town wystartują w Japonii na Nintendo Switch 17 października pod wspólnym tytułem Story of Seasons. 

Prace nad odświeżoną wersją tytułów są już prawie zakończone. W wersji na przenośną konsolę Nintendo będziemy mogli nie tylko doświadczać przygód ulubionych bohaterów - Popuri, Karen, Ricka i Cliffa – ale stworzymy postać zarówno kobiecą, jak i męską. Remake będzie zawierał wszelkie elementy pierwowzorów. Trudno jednak określić, czy możliwa będzie lokalizacja tytułu  na Zachodzie, trzymamy jednak kciuki.

Źródło: https://gamingbolt.com/harvest-moon-friends-of-mineral-town-remake-announced-for-switch?fbclid=IwAR2g4uQU-ZHZYh5DCkN-5AFnhM8GmKiy9rCYYBjjoxeB7be6jUl1YDRDRRE

Tagi: data premiery harvest moon nintendo Switch remake