Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 22:00
Warsaw bohaterowie
965V

Warsaw z datą premiery. Zwiastun pokazuję grę o Powstaniu Warszawskim

Pixelated Milk jest gotowe do zaprezentowania Warsaw szerokiej publiczności. Twórcy opublikowali nowy zwiastun, który jednocześnie potwierdza datę premiery. Gra aktualnie trafi na jedną platformę.

Warsaw to najnowsza propozycja Pixelated Milk. Twórcy kapitalnej Regalii postanowili zmienić klimat i choć nadal zaoferują taktyczną rozgrywkę, to jednak całość przybrała teraz znacznie poważniejszy ton. Studio umiejscowiło wydarzenia w czasie Powstania Warszawskiego.

Pierwsza rozgrywka z Warsaw

Akcja Warsaw została umiejscowiona w 1944 roku. Deweloperzy zaoferują mieszankę taktycznej zabawy ze strategiczną rozgrywką. Studio postawiło na ciekawy styl graficzny, a sam gameplay będzie podobno niezwykle wymagający. Podczas rozgrywki zajmiemy się przejmowaniem kolejnych dzielnic, rozwiniemy własną bazę wypadową oraz oczywiście stoczymy wiele zaciętych pojedynków.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Warsaw już 4 września zadebiutuje na komputerach osobistych. Wcześniej zapowiedziano edycję na PlayStation 4 oraz Nintendo Switcha, ale najwidoczniej (identycznie jak w przypadku wspomnianej Regalii) premiera na konsolach odbędzie się w późniejszym terminie.

Warsaw wyróżnia się następującymi elementami: 

  • Taktyczna gra rpg ze strategicznymi wyborami i wyraźną warstwą fabularną
  • Zarządzanie członkami zespołu i ekwipunkiem
  • Złożony system specjalnych umiejętności bohaterów oraz broni
  • Gracz musi brać pod uwagę flankowanie, barykady, pozycję na polu walki, oraz zasięg I zużycie amunicji przez poszczególne rodzaje broni
  • Pieczołowicie odtworzony w grze model Warszawy
  • Rozgrywka oparta na patrolowaniu ulic, planowaniem dalszych kroków z kryjówki, rekrutowanie nowych członków drużyny, zbieranie zapasów i angażowanie się w walkę z wrogiem

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gaming Company Pixelated Milk Warsaw