Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2019 23:58
Nintendo Switch Mini wygląd
3350V

Nintendo Switch Mini coraz bliżej? Nintendo „nie chce psuć niespodzianki klientom”

Rozgłos dotyczący wersji mini Nintendo Switcha nie słabnie. Po doniesieniach dotyczących procesorów produkowanych przez Tajwańczyków oraz gadżetów od Chińczyków, głos zabrali pracownicy Nintendo.

Dowody o możliwym powstawaniu mniejszej wersji Nintendo Switcha można uznać za obciążające i potwierdzające, więc najpewniej japoński potentat działa w tym temacie. Gadżety spod ręki chińskich twórców, świeżutkie grafiki przedstawiające wygląd mniejszej wersji czy informacje o dużej produkcji procesorów nie mogły odbić się echem na działaniach Nintendo.

Microsoft, Sony i Nintendo w otwartym liście do Donalda Trumpa

Na corocznym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, skomentowane zostały wszelkie plotki o najnowszej konsoli. Przedstawiciele firmy powiedzieli wprost, że nie zamierzają komentować doniesień, ponieważ nie chcą „kraść niespodzianki” swoim fanom, a jednocześnie nie mogą tego zrobić ze względu na akcjonariuszy.

"Przyznajemy, że pojawiły się plotki na ten temat. Odpowiadanie na pogłoski i spekulacje byłoby kradzieżą niespodzianki naszym klientom, a także byłoby nieopłacalne dla wszystkich naszych akcjonariuszy, więc nic nie możemy potwierdzić. Podkreślamy, że zawsze prowadzimy prace rozwojowe nad nowym sprzętem".

Jak można było się domyślić, nic nie zostało do końca potwierdzone, ale Nintendo kolejny raz podkreśla, że zawsze pracuje nad nowym sprzętem. 

Więcej o najnowszej konsoli Nintendo przeczytacie tutaj:

Źródło: https://gamingbolt.com/nintendo-wont-comment-on-switch-mini-rumours-because-it-would-end-up-stealing-surprises-from-customers

Tagi: nintendo switch nintendo switch mini potwierdzenie wygląd

Nie przegap