Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2019 14:10
Geralt Wiedźmin Netflix
1510V

Wiedźmin od Netflix. Oficjalne zakończenie pracy na planie

Netflix oficjalnie zakończył prace na planie „Wiedźmina”. W Sieci wylądował nawet materiał wideo z pożegnalnej imprezy. Teraz ekipa odpowiedzialna za serial zajmie się ostatnimi poprawkami i wkrótce powinna ruszyć kampania marketingowa.

O zakończeniu prac na planie „Wiedźmina” informowaliśmy naszą społeczność na początku miesiąca, jednak tak jak podejrzewaliśmy – w Budapeszcie pozostało część aktorów, którzy dogrywali ostatnie sceny. Teraz Netflix oficjalnie zakończył przygotowanie serialu.

Klimatyczny zwiastun drugiego sezonu Dark

Wiadomość potwierdziła sama Lauren S. Hissrich, która opublikowała zdjęcie z imprezy pożegnalnej. W Sieci pojawił się także materiał wideo z tego wydarzenia – co ciekawe film trafił na konto osób, które już wcześniej dzieliły się ciekawostkami z prac na planie. To właśnie „Redanian Intelligence” opublikowało wideo prezentujące wypasionych rycerzy, który zniknął z kanału.

Teraz pozostaje nam czekać na kolejne ruchy Netflixa. Jak wiadomo ostatni przeciek sugeruje premierę pod koniec roku, jednak wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnego komunikatu od platformy. Nie możemy oczywiście liczyć na szybkie ruchy, bo jak wiadomo korporacja ma teraz inne seriale do promowania.

Więcej o Netflixie: 

Wiedźmin Netflix Zakończenie Prac Na Planie

Źródło: Instagram

Tagi: netflix serial wiedźmin wiedźmin netflix

Nie przegap