Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 15:11
Bohaterowie Jumanji: The Next Level
1072V

Jumanji: The Next Level na pierwszym zwiastunie! Bohaterowie wracają do gry

Marka Jumanji zostanie rozwinięta przez kolejny film. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun „Jumanji: The Next Level”. Premiera filmu odbędzie się pod koniec roku i materiał zapowiada ciekawe wydarzenia.

Seria Jumanji nie powiedziała ostatniego słowa. Fani mogą szykować się na „Jumanji: The Next Level” - przygoda trafi na wielki ekran już 27 grudnia i na dobry początek otrzymaliśmy pierwszy zwiastun.

Jumanji: Przygoda w dżungli – recenzja filmu

Jumanji powróciło w 2017 roku – film nie zebrał tony pozytywnych recenzji, jednak kosztował zaledwie 90-110 mln dolarów, a w ostateczności przychód brutto z samych biletów wyniósł 941 mln dolarów. W tej sytuacji mogliśmy mieć pewność, że Sony nie zrezygnuje z marki.

Teraz możemy spojrzeć na „Jumanji: The Next Level” - jak podaje dystrybutor gracze wracają do rozgrywki, by uratować jednego ze swoich kompanów, ale już na samym początku dostrzegają, że zmieniono zasady zabawy. Teraz zainteresowani muszą zaryzykować, by "wydostać się z najbardziej niebezpiecznej rozgrywki na świecie".

Sympatycy uniwersum mogą pewnie zacierać rączki – jak wiadomo w listopadzie zadebiutuje także Jumanji: The Video Game. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste.

Tagi: jumanji Jumanji: The Next Level trailer zwiastun