Tytus Stobiński Tytus Stobiński 04.06.2019 18:10
jumanji
1372V

Jumanji: The Video Game nadciąga. Zagramy razem z przyjaciółmi

Jumanji to wieloletnia i solidna marka znana na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zahacza ona również o branżę gier wideo. Szykujcie się na wspólną zabawę oblaną komiksową oprawą.

Dokładnie w połowie listopada bieżącego roku przyjdzie nam spróbować swych sił w Jumanji: The Video Game. Przejmiemy w niej kontrolę nad najważniejszymi postaciami ze znanego nam uniwersum, wraz z maksymalnie trójką znajomych w lokalnej bądź internetowej rozgrywce będziemy poszukiwać klejnotów, walczyć z uzbrojonymi po zęby maruderami oraz śmiertelnie niebezpiecznymi stworzeniami.

Dyrektor i założyciel studia Funsolve tak wypowiada się o nadchodzącej produkcji:

Stworzenie Jumanji: The Video Game, to spełnienie naszych marzeń. Dostosowanie ezgotycznego, niesamowitego i niebezpiecznego świata Jumanji sprawiło, że wykreowaliśmy coś niesamowitego. Mamy w zanadrzu coś prawdziwie niesamowitego, ale obecnie nie zdradzamy szczegółów. Jedyne o czym mogę wspomnieć, to fakt, że gra ukaże się w listopadzie i opierać się będzie na kultowych bohaterach. 

A tak o grze wypowiada się Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games - wydawcy tytułu:

Jumanji to marka z którą chcieliśmy pracować od dłuższego czasu. Naszą specjalnością jako wydawcy gier jest dystrybucja wysokiej jakości interaktywnej rozrywki dla całej rodziny, a w tym temacie nie ma nic bardziej ekscytującego niż Jumanji. 

I jak, jesteście zainteresowani kanapowymi sesjami wraz ze znajomymi? Premierę zaplanowano na 15 listopada, a w produkcję zagrają posiadacze konsol Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz komputerów osobistych. Łapcie świeży zwiastun:

Tagi: Funsolve Jumanji: The Video Game Outright Games