Tytus Stobiński Tytus Stobiński 01.07.2019 14:17
Stranger Things 3
1313V

Stranger Things 3 z pierwszymi ocenami, jest na co czekać

Do premiery trzeciego sezonu bijącego rekordy popularności "Stranger Things" pozostały zaledwie 4 dni. W sieci pojawiły się już pierwsze oceny produkcji Netflixa.

Przygody nastolatków z prowincjonalnego miasteczka Hawkins w stanie Indiana z miejsca podbiły serca widzów i doczekały się dotychczas dwóch sezonów, a kolejny z nich już wkrótce trafi w nasze ręce. Po serii sprzed roku, która niestety okazała się w ogólnym rozrachunku słabsza niż oryginał, twórcy mają więc do udowodnienia, że są w stanie wrócić na najwyższy poziom. Do sieci powoli napływają pierwsze opinie.

Stranger Things 3 ze świetną reklamą. Maciej Trojanowski z "Nie do wiary" zapowiada serial

Jak pokazuje wskaźnik na portalu Rotten Tomatoes, obecnie kontynuacja może pochwalić się średnia ocen na poziomie 93 % z 27 recenzji. Z oczywistych względów, nie znamy jeszcze opinii samych widzów, którzy czekają aż serial pojawi się na platformie Netflix. Dokładna średnia punktowa wynosi 7.95 / 10, więc o klapie mowy być nie może, choć również do ideału nieco brakuje, Warto jednak poczekać na resztę recenzji i oczywiście także samemu ocenić produkcję. 

A tak prezentują się przykładowe oceny:

  • Financial Times 4/5
  • ComicBook 5/5
  • Empire Magazine 4/5
  • Daily Telegraph  3/5
  • Newsday 2.5/5

A tutaj macie oficjalną ścieżkę dźwiękową trzeciego sezonu "Stranger Things" dostępną na platformie Spotify.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.rottentomatoes.com/tv/stranger_things/s03#contentReviews

Tagi: Netflix rotten tomatoes soundtrack spotify Stranger Things 3