Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 08:53
stranger things 3 ekipa
1182V

Stranger Things 3 na finałowym zwiastunie. Netflix szykuje petardę

Netflix w końcu opublikował mocny zwiastun trzeciego sezonu „Stranger Things”. Materiał zapowiada nową historię, w której nie brakuje znanych bohaterów, ale również możemy liczyć na wiele przerażających wydarzeń.

Wszyscy subskrybenci Netflixa już 4 lipca otrzymają dostęp do „Stranger Things 3”. Najnowsza historia została zapowiedziana bardzo dobrym zwiastunem, jednak ostrzegam – przed włączeniem warto znać wydarzenia z pierwszego i drugiego sezonu.

Laleczka – recenzja filmu. Oj, Chucky, Chucky

Netflix zdecydował się na dość zaskakującą kampanię promocyjną „Stranger Things 3”. Otrzymaliśmy wiele materiałów, które jednak nie zawsze prezentowały oczekiwany, bardzo wysoki poziom. Zamiast tego platforma budowała hype prezentując nowych bohaterów oraz skupiając się na zaprezentowaniu samej atmosfery.

Teraz możemy szykować się na coś naprawdę mocnego. Najnowszy (finałowy) zwiastun „Stranger Things 3” wprowadza do fabuły i zapowiada kolejne starcie ze znanym przeciwnikiem. Standardowo w akcji zobaczymy ekipę, która już wcześniej próbowała pozbyć się zła.

Przeczytajcie nasze inne recenzje: 

Tagi: netflix Stranger Things Stranger Things 3 trailer zwiastun