Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 14:29
Bohaterowie Stranger Things 13
997V

Stranger Things 3 ze świetną reklamą. Maciej Trojanowski z "Nie do wiary" zapowiada serial

Starsi czytelnicy naszego portalu dobrze pamiętają program zatytułowany „Nie do wiary”. W nim prowadzący Maciej Trojanowski przedstawiał widzom najróżniejsze nadprzyrodzone tematy. Teraz Netflix wykorzystuje ten program i za jego pomocą zapowiada „Stranger Things 3”.

Polski oddział Netflixa potrafi w kapitalny sposób wykorzystać motywy znane z naszego podwórka. W ubiegłym roku Magda Gessler wspomniała nowy sezon „Orange is the New Black”, a teraz Maciej Trojanowski z "Nie do wiary" zapowiada „Stranger Things 3”.

George Clooney reżyserem i aktorem nowej produkcji Netflixa!

„Nie do wiary” było emitowane do 2013 roku i program przedstawiał temat najróżniejszych zjawisk nadprzyrodzonych – trudno nie odnieść wrażenia, że propozycja pasuje do „Stranger Things 3” i właśnie z tego powodu wykorzystano Macieja Trojanowskiego.

„3 sezon Stranger Things nadchodzi, czy jesteście gotowi na powrót do Hawkins? Wszystkich, którym potrzebne jest przypomnienie, zapraszamy do Strefy Eleven.”

Świetnie wykorzystano tutaj nawiązania do „Nie do wiary”. Jestem przekonany, że wielu naszych czytelników po usłyszeniu pierwszych słów Pana Trojanowskiego, przypomina sobie wieczory, podczas których z zapartych tchem oglądało się program...

Dobra – a kto zbierał „Faktor X”? ;)

Przeczytajcie nasze recenzje: 

Tagi: netflix Stranger Things Stranger Things 3