Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.07.2019 10:25
Avengers Endgame
1884V

Avengers Endgame zgarnia kolejne miliony. Główny twórca Fortnite w jednej ze scen filmu

Avengers Endgame wróciło do kin z dodatkowymi scenami. Okazuje się, że jednym z dodanym fragmentów występuje główny twórca Fortnite.

Donald Mustard, główny projektant i dyrektor kreatywny Fortnite, pochwalił się, że w reedycji kinowego Avengers Endgame można zobaczyć z nim krótką scenkę. Dokładnie chodzi o trwające 3 sekundy ujęcie. Fotkę z rzeczonym kadrem znajdziecie poniżej.

Avengers Endgame w wydaniu Blu-ray

Wystąpieniem Donalda Mustarda pochwaliła się również jego żona, która opublikowała zdjęcie z planu filmowego Avengers Endgame. Pojawiły się w tym miejscu podziękowania dla reżyserów Joea i Anthony'ego Russo, którzy zaprosili autora Fortnite do pracy nad filmem.

Skąd taka współpraca? Okazuje się, że bracia Russo są wielkimi fanami Fortnite. Reżyserzy często podkreślają ten fakt, nosząc tshirty z logiem gry (np. w trakcie wywiadów).

Avengers Endgame zarobiło kolejne 5,5 miliona dolarów w USA i Kanadzie tylko w ostatni weekend. Globalne wyniki filmu to obecnie 2,76 mld dolarów. Filmowi brakuje już zatem tylko 27 milionów dolarów do pobicia rekordu "Avatara".

Więcej o uniwersum Avengers:

Źródło: https://twitter.com/DonaldMustard/status/1144780877051789313/photo/1

Tagi: