Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.06.2019 17:09
Avengers: Koniec Gry
2606V

Avengers: Koniec Gry chce pobić Avatara. Film wraca do kin z dodatkowym materiałem

"Avengers: Koniec Gry" wciąż nie pokonało Avatara i nie zostało tym samym najbardziej kasową produkcją w historii kina. Wszystko jednak może się zmienić, bowiem twórcy mają dla Was wiadomość.

Jak donosi serwis comicbook.com, "Avengers: Koniec Gry" powrócą do wybranych kin na świecie, wraz z dodatkowym materiałem, który ostatecznie nie dostał się do premierowej wersji filmu. Obecnie, nie zostało dokładnie powiedziane ile wyciętego materiału wróci do kin, ani też na czym skupią się dodatkowe sceny, jednakże będzie to zapewne nie lada gratka dla największych fanów, a dla samych producentów sposób, by ostatecznie pokonać stojące u szczytu "Avatara".

Aladyn z doskonałym otwarciem na rynkach światowych. Ranking Box Office z weekendu

Jeśli sądzicie, że zabieg zastosowany przez wytwórnię jest skokiem na kasę, to musicie pamiętać, że wspomniany wyżej "Avatar", również do kin powracał. Zarobił wówczas łącznie 33 miliony dolarów. Sądzicie, że "Avengers: Koniec Gry" dopnie swego i stanie się najbardziej kasową produkcją w dziejach kinematografii? Potrzebuje do tego ponad 50 milionów "zielonych".

Aktualne wyniki:

Avatar: 2.788 mld. dolarów

Avengers: Koniec Gry: 2.743 mld. dolarów

Warto również przeczytać:

Marvel's Avengers z mikrotransakcjami. Gra zapewni zróżnicowane lokacje

Avengers: Endgame coraz bliżej Avatara. Wkrótce padnie rekord

Tagi: avatar avengers avengers endgame box office james cameron

Nie przegap