Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.06.2019 14:27
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order nowy zwiastun
494V

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Kolejni superbohaterowie na nowym zwiastunie

Najnowsza gra z uniwersum Marvela zadebiutuje już w połowie lipca, a tymczasem w Japonii pojawił się spot, na którym możemy zobaczyć trzech wcześniej nieujawnionych bohaterów. 

Marka Marvela jest dziś mocna jak nigdy wcześniej. Kolosalny wpływ na tę sytuację ma zainteresowanie, jakie wywołują produkcje Marvel Cinematic Universe. Nic więc dziwnego, że w planach jest podbijanie kolejnych rynków rozrywki i naturalny wydaje się krok w kierunku gier wideo. 

Avengers: Koniec gry. Nowe zwiastuny promują wersję ze sceną po napisach

Choć ostatnimi czasy duży szum wywołuje gra Marvel's Avengers zaprezentowana przez Square Enix na E3, to bliżej jest premiera innego tytułu, który również traktuje o superbohaterach. Mowa o Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, którego produkcją zajmuje się studio Team Ninja

W sieci pojawił się właśnie nowy spot reklamujący produkcję w Kraju Kwitnącej Wiśni. Możemy na nim zobaczyć trzech bohaterów, których wcześniej nie ujawniono. Są to Winter Solider, Meduza oraz Black Bolt. Co prawda nie zostali oni przedstawieni w grywalnej formie, ale należy spodziewać się, że dołączą do wielu dostępnych postaci. 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje już 19 lipca, wyłącznie na konsolach Nintendo Switch.

 

Źródło: https://gamingbolt.com/marvel-ultimate-alliance-3-the-black-order-japanese-trailer-shows-winter-solider-medusa-and-black-bolt

Tagi: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Nintendo Team Ninja

Nie przegap