Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.06.2019 11:24
Iron Man
2178V

Avengers Koniec Gry wracają do kin w Polsce. Film nie odpuszcza po drodze na szczyt

"Avengers Koniec Gry" nie zamierza się tak łatwo poddać w walce o tytuł najbardziej kasowej produkcji w historii kinematografii. Superbohaterowie wracają do kin na całym świecie wraz z nowy scenami, dodatkowe seanse zostaną wyświetlone również w Polsce.

Już 5 lipca będzie nam dane zobaczyć nową wersję "Avengers Koniec Gry" wzbogaconą o dodatkowe sceny. Jak informuje serwis MCUCosmic, dostaniemy nową sceny wyświetlone po napisach końcowych. Ich głównymi bohaterami będą Hulk oraz Spiderman, a ta druga ma być swoistą zapowiedzią nadchodzącego, nowego filmu o przygodach człowieka - pająka. W innych ujęciach pojawi się twórca szeregu superbohaterów, czyli sam Stan Lee. 

James Bond 25 na pierwszych ujęciach. Twórcy pokazują sceny z Jamajki

FIlm wraca do kin tak samo, jak zrobił to niegdyś "Avatar", Jamesa Camerona. To właśnie on jest obecnie dziełem, które zarobiło z wyświetleń w kinach najwięcej w historii, łącznie 2.788 miliarda dolarów. "Avengers Koniec Gry" mają na koncie obecnie 2.751 miliarda dolarów i do pobicia rekordu potrzebują nieco ponad 37 milionów "baksów". Przypomnę tylko, że na dodatkowych pokazach, "Avatar" zdołał zebrać 33 miliony. Produkcja z uniwersum Marvela musi więc i w tym aspekcie pobić przygodę stworzoną przez Camerona.

Jak sądzicie, nowy król zasiądzie ostatecznie na tronie?

Więcej o uniwersum Avengers:

Źródło: https://mcucosmic.com/2019/06/24/what-will-you-see-in-the-avengers-endgame-re-release/

Tagi: avatar Avengers: Endgame box office Marvel

Nie przegap